
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 nH |
| Height - Seated (Max) | 0.33 mm |
| Length | 600 µm |
| Width | 300 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 300 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 7 GHz |
| Type | Multilayer |
| Q Factor | 15 |
| Current Rating | 440 mA |
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Test Frequency | 500 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Inductance | 3.9 nH |
| Core Material | Ferrite |
| Schedule B | 8504500000 |
| Max Length | 630 µm |
| Max Width | 330 µm |
| Min Length | 570 µm |
| Min Width | 270 µm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
